• • FAALİYET ALANLARI
  • • IS GÜVENLIGI
  • • PROJE TASARIM

Gelisim Alüminyum, mimar ve mühendislerden olusan mimari büro, santiye ve fabrika çalisanlariyla 2000 m2 'lik fabrikasinda faaliyet göstermektedir. Cephe kaplamalari ve alümiyum dograma ürünleri, kapakli ve strüktüel silikon giydirme cephe sistemleri, her türlü isi yalitim özel tasarim dograma sistemleri, kompoze levha ve alüminyum louvre, noktasal tutuculu giydirme cam cepheleri, her türlü cam kapilar, panik çikislar, özel isikliklar ve bunlar için gereken her türlü çelik konstrüksiyon önemli ürünlerindendir.

Gelişim Alüminyum, elemanlarının her birinin sağlık ve iş güvenliğini sağlamayı önemli bir sorumluluk olarak üstlenmiştir. Şantiyelerde güvenlik için baret, emniyet kemeri, eldiven gibi her türlü detay sağlayan, fabrikada en küçük iş kazalarına karşı iş talimatı uyarınca kontrol etmekte ve herkesin bu kurallara uygun çalışmasını sağlamaktadır

Gelisim alüminyum, cephe kaplama sistemleri ve alüminyum kaplama alaninda her bina için özgün bir proje süreci gerçeklestirmektedir. Gelisim Alüminyum'un çalisma ilkesi her bina için özel çözümler sunmaktir. Bu çalisma tarzinin ilk asamasi, siparis alindiktan sonra söz konusu yapinin mimari projesini esas alarak fikir projesini hazirlamaktir. Proje-Tasarim bölümünde çalisan mimarlar en son teknolojiyi kullanarak bu görevi yerine getirmektedir. Müsteri tarafindan kabul edilen bu projeden sonra yapi elemanlarinin hassas ölçüm ve çizimleri ile uygulama ve imalat projesi gerçeklestirilip istenen cephe kaplama sistemleri, dogramalar, profiller ve diger malzemeler saptandiktan sonra imalatlari ve montaji yapilir.
 
 


Copyright © 2008 AJANS PARALEL